Panda Free Antivirüs – Ücretsiz Antivirüs Programı

date_range 6 ay önce
folder Programlar
folder Windows
Program Bilgileri
İnceleme: Panda Free Antivirüs – Ücretsiz Antivirüs Programı 10/10 100
Boyut: 50 MB
Dil: Türkçe
Sürüm: 2017
İşletim Sistemi: Windows
İndirilme Sayısı: 100
Panda Free Antivirüs – Ücretsiz Antivirüs Programı
Panda Free Antivirüs – Ücretsiz Antivirüs Programı
info_outline Ücretsiz file_download Dosyayı İndir (50 MB) verified_user

Yeni Panda Free Antivirus, bilgisayarınız için en kolay kullanabileceğiniz, en hızlı korumayı sağlar. Kurun ve virüsleri, casus yazılımları, solucanları, bilgisayar korsanları ve çevrimiçi dolandırıcılığı unutun. Panda Free Antivirus, bilgisayarınızı korumak için sizin için en iyi kararları verecektir.

Panda Free Antivirus, casus yazılımlara, kimlik avı (çevrimiçi sahtekarlık), solucanlar (gizli teknikler) ve banker Truva Atlarına karşı gerekli koruma sağlar. Gerçek zamanlı koruma, bilinen ve bilinmeyen virülere karşı tam koruma sağlar. Sohbet, fotoğraf ve video paylaşma, çevrimiçi alışveriş yapma, en sevdiğiniz blogları okumak veya eksiksiz bir huzur için tercihiniz bu olmalı.

Temel Özellikler

  • Gerçek zamanlı Antivirüs ve Anti-casus yazılım.
  • Davranışsal analiz koruması.
  • İşlem Monitörü.
  • URL ve web filtresi.

Yeni çıkan gerçek zamanlı koruma teknolojisi sayesinde yeni Panda Free Antivirus, eskisinden daha güvenli, daha hızlı ve daha eksiksiz.

Panda Security’nin teknolojileri, herkesin katkıda bulunduğu bir kullanıcı topluluğuna dayanan akıllı bir koruma sistemi sunar. Bilgisayarınız her zaman güncel korunacaktır. Buna ek olarak, bilgisayarınız Panda’nın devasa virüs tespit veritabanı Internet’te (bulut) bulunduğu için algılama gücünü arttıracaktır.

Panda Free Antivirus yeni, daha modern ve sezgisel bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlar ve kullanımı için bir uzman olmak zorunda değilsiniz. Panda Free Antivirus sizin için her şeyi yapar. Kurun ve virüsleri ve diğer tehditleri unutun.

Yazıya cevap yazabilmek için giriş yap veya üye ol.

Ana sayfa > Windows > Panda Free Antivirüs – Ücretsiz Antivirüs Programı