Photoshop CC 2017 – Son Sürüm Güncel İndir

date_range 7 ay önce
folder Mac
folder Programlar
folder Windows
Program Bilgileri
İnceleme: Photoshop CC 2017 – Son Sürüm Güncel İndir 10/10 122
Boyut: 3 GB
Dil: Türkçe
Sürüm: CC 2017
İşletim Sistemi: Windows ve Mac OS
İndirilme Sayısı: 122
Photoshop CC 2017 – Son Sürüm Güncel İndir
Photoshop CC 2017 – Son Sürüm Güncel İndir
info_outline Deneme Sürümü file_download Dosyayı İndir (3 GB) verified_user

Adobe Photoshop, 3D tasarımlara ve illüstrasyonlara kadar her şeyi yapabilen en gelişmiş görüntü – resim düzenleyicisidir. Birçok özellik ve araç bulunduğundan olasılıklar sınırsızdır ve neyse ki, nasıl kullanılacağını öğrenmek istiyorsanız birçok öğretici bulunmaktadır. Özellikle de Türkçe.

Tartışılmaz lider

Adobe Photoshop’taki araç sayısı çok fazla ama bazı uygulamalarla sonuçlar şaşırtıcı. Renk düzeylerini, alfa kanallarını ve maskeleri, sanatsal filtreleri, dokuları ayarlama olanakları, olasılıklar yalnızca yaratıcılığınızla sınırlıdır.

Dahası, Adobe Photoshop, diğer araçlarla entegre olan basit bir video düzenleyicisini içerir. Zaman çizelgesini etkinleştirin, klipsleri sürükleyin ve başyapıtınızı birleştirmeye başlayın. Böylece GIF yapabilirsiniz.

photoshop-programi

Paneller ve katmanlar

Adobe Photoshop iki alana ayrılmıştır: çalışma alanını ve paneller, burada araçları seçebilir ve bunları kullanmanıza göre değiştirebilirsiniz. Panellerle, bir fotoğraf oluşturan katmanlar olan katmanları ve ayrıntılarını da yönetebilirsiniz.

Arabirimi açar açmaz dikkatimizi çeken ilk şey arka planın koyu gri olması. Bu, Photoshop Elements, Premiere Pro ve After Effects’te sahip olduğunuz rengin aynısıdır.

Yeni renk ve panellerin düzenlenme biçimi görüntüye odaklanmanıza yardımcı olur. Stiliniz değilse, Tercihler’e gidin ve rengi orijinaline getirin.

Kategorisinde en iyisi

Adobe Photoshop hem fiyat hem de zor öğrenme biçimi nedeniyle herkes için bir program değildir. Bununla birlikte, tartışmasız olarak güçlü bir araçtır ve fotoğraf editörleri, asla Photoshop kadar işlevsel olamaz.

En iyi görüntü düzenleyicisini, fiyat ne olursa olsun veya ne kadar zor olursa olsun kullanmak istiyorsanız, Adobe Photoshop şüphesiz en iyi seçenektir.

İndirme ve Kurulum

Creative Cloud uygulamalarının kataloğuna gidin. Photoshop’u bulun ve İndir’i tıklayın. Eğer oturum açmadıysanız, Adobe kimliği ve şifreniz ile oturum açmanız istenir. Ekrandaki talimatları izleyin.

1-7-desktop-catalog

Uygulamanız indirilmeye başlar.

Aynı zamanda, Adobe Creative Cloud masaüstü uygulaması belirir ve kurulum işleminin kalan kısmını gösterir. Uygulamanın adının yanındaki durum çubuğundaki indirme ilerlemenizi kontrol edin.

Not: Ağınızın hızına bağlı olarak, uygulamanızın indirilmesi biraz zaman alabilir.

2-w-cccomposite

Yeni uygulamanızı başlatmak için, Uygulamalar panelinde Photoshop simgesini bulun ve Aç’ı tıklayın.

Photoshop, Program Files klasörü (Windows) veya Applications klasörü (Mac OS) gibi uygulamalarınızın normal olarak yüklendiği konuma kurulur.

3-ccapp-ps-launch-callout

Yazıya cevap yazabilmek için giriş yap veya üye ol.

Ana sayfa > Programlar > Photoshop CC 2017 – Son Sürüm Güncel İndir