Opera – İnternet Tarayıcısı

date_range 7 ay önce
folder Linux
folder Mac
folder Programlar
folder Windows
Program Bilgileri
İnceleme: Opera – İnternet Tarayıcısı 10/10 108
Boyut: 1 MB
Dil: Türkçe
Sürüm: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows, Mac OS, Linux
İndirilme Sayısı: 108
Opera – İnternet Tarayıcısı
Opera – İnternet Tarayıcısı
info_outline Ücretsiz file_download Dosyayı İndir (1 MB) verified_user

Opera, Opera Yazılım şirketi tarafından geliştirilen bir web tarayıcısıdır. En son sürüm, Windows, MacOS ve Linux işletim sistemleri için kullanılabilir ve Blink düzen motorunu kullanır. Presto düzen motorunu kullanan daha önceki bir sürüm halen mevcuttur ve ayrıca FreeBSD sistemlerinde çalışır.

Opera kardeşleri – Opera Mobile, Opera Mini ve Opera Kıyıları – Android, iOS, Windows Phone, Symbian, Maemo, Bada, BlackBerry ve Windows Mobile işletim sistemlerini çalıştıran cihazlarda çalışırken Opera Mini, Java ME özellikli cihazlarda çalışır.

Opera Software‘e göre, tarayıcı 2014 yılının 4. çeyreğinde dünya genelinde 350 milyondan fazla kullanıcıya sahip oldu. Toplam Opera mobil kullanıcıları, Haziran 2015’te 291 milyona ulaştı. SlashGeek‘e göre, Opera, daha sonra Speed Dial gibi diğer web tarayıcıları tarafından benimsenen özellikleri ortaya çıkardı; Açılır pencere engelleme, tarayıcı oturumları, gizli göz atma ve sekmeli göz atma.

Opera ürünleri, hangi aygıt, ağ veya konum olursa olsun, 350 milyondan fazla internet tüketicisinin kendileri için en önemli içerik ve hizmetleri keşfedip bunlarla bağlantı kurmasını sağlar. Buna karşılık, reklamverenlerin işletmelerinde değer yaratan kitlelere ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Opera ayrıca, abonelerine daha hızlı, daha ekonomik ve daha iyi bir ağ deneyimi sağlamak için dünyanın dört bir yanındaki 120 operatöre ürün ve hizmetler de sunuyor.

Aile fotoğraflarından ve komik videolardan dünya ekonomisini değiştiren ticari fikirlere kadar, internet her zaman keşifle ilgili olmuştur. Çevrimiçi bir tüketici olsun ya da doğru kitleye ulaşmaya çalışan bir çok uluslu şirket olsanız da, Opera daha fazla çevrimiçi keşfetmenize yardımcı olabilir.

windows

Opera tarayıcısı

Keşfedilmeyi sağladı

İskandinavya’da hazırlanan Opera tarayıcıları, seçimi memnuniyetle karşılayan kullanıcılar içindir. Web tarayıcılarımız basit telefonlardan en yeni nesil akıllı telefonlara ve tabletlere kadar çeşitli cihazlarda performansı en iyi seviyeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Bilgisayar tarayıcılarımız çeşitli işletim sistemlerinde çalışır. Ayrıca, Akıllı TV’ler ve diğer bağlı cihazlar için web tarayıcıları yaparız. İster küçük bir ekranda olun ister büyük bir tarayıcı olsun, tüm tarayıcılarımız dünyanın dört bir yanındaki insanlara bilgi bulmaya, eğlencenin tadını çıkarmaya ve başkalarıyla iletişim kurmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Yazıya cevap yazabilmek için giriş yap veya üye ol.

Ana sayfa > Programlar > Opera – İnternet Tarayıcısı