Driver Booster 4 Free – Driver Güncelleme Programı

date_range 6 ay önce
folder Programlar
folder Windows
Program Bilgileri
İnceleme: Driver Booster 4 Free – Driver Güncelleme Programı 10/10 100
Boyut: 88.0 MB
Dil: Türkçe
Sürüm: 4
İşletim Sistemi: Windows
İndirilme Sayısı: 100
Driver Booster 4 Free – Driver Güncelleme Programı
Driver Booster 4 Free – Driver Güncelleme Programı
info_outline Ücretsiz file_download Dosyayı İndir (88.0 MB) verified_user

Driver Booster 4 ile donanımınız için önerilen sürücüleri ve güncellemeleri otomatik olarak alırsınız. Driver Booster 4 %200 daha büyük bir çevrimiçi veritabanı ile 5000’den fazla şirket tarafından sağlanan 400.000’den fazla cihazı ve PC sürücüsünü otomatik olarak tarayabilen ve onarabilen en iyi sürücü güncelleme yazılımıdır. Kullanıcılar, internet yavaş veya bilgisayar donuyor ve çöküyor gibi sorunlardan arınmış bir programla karşı karşıya. Driver Booster, yeni Windows 10 sistemi de dahil olmak üzere Windows 10 sistemleri için doğru sürücü güncelleştirmelerini bulmanıza yardımcı olur.

Yüksek performans

Kullanıcıların sorunsuz ve hızlı bir oyun deneyiminin keyfini çıkarmasını sağlamak için, Driver Booster 4 yalnızca ilgili güncel PC sürücüleri ile grafik ve ses kalitesini artırmaya yardımcı olmakla kalmaz aynı zamanda tek bir tıklamayla çeşitli oyun bileşenlerini algılayabilir ve güncelleyebilir, örneğin PhysX, DirectX, OpenAL, VC Runtime, Adobe Flash, UnityWeb, vb.

Hızlı

Driver Booster 4, indirme işleminde bir miktar iyileştirme yapmıştır. Gelişmiş bir sürücü sıkıştırma algoritması ile Driver Booster 4’teki bir sürücü paketi orijinal boyutundan en az %30 daha küçük olur ve indirme süresini önemli ölçüde düşürür. Driver Booster 4 ayrıca daha hızlı indirme hızı sunar ve kullanıcıların herhangi bir rahatsızlık vermeden ve el altında bulundurmalarına izin vererek sistem boşta kalma süresince indirme ve yükleme yapılmasına izin verir.

Güvenli

Driver Booster, sürücülerinizi diğer bir sürücü güncelleştirici programlardan daha güvenli ve güvenli şekilde güncellemenizi sağlar. Kullanıcıların bilgisayarlarının güvenliğini sağlamak için, yalnızca nitelikli WHQL sürücüleri Driver Booster 4 tarafından sağlanmaktadır. Beklenmedik bir şey olursa, Driver Booster 4 otomatik olarak önceki bir kopyayı yedekler ve güncellemeden önce bir sistem geri yükleme noktası oluşturur. Yükleme sonrasında ekran çözünürlüğü sorunlarını otomatik olarak kontrol etme ve düzeltme özelliği, Driver Booster 4’e yeni eklenen bir özelliktir.

Yazıya cevap yazabilmek için giriş yap veya üye ol.

Ana sayfa > Programlar > Driver Booster 4 Free – Driver Güncelleme Programı