Betternet – Ücretsiz VPN Servisi

date_range 7 ay önce
folder Android
folder iOS
folder Mobil
folder Programlar
folder Windows
Program Bilgileri
İnceleme: Betternet – Ücretsiz VPN Servisi 10/10 113
Boyut: 10.1 MB
Dil: İngilizce
Sürüm: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows, iOS, Android, Chrome OS
İndirilme Sayısı: 113
Betternet – Ücretsiz VPN Servisi
Betternet – Ücretsiz VPN Servisi
info_outline Ücretsiz file_download Dosyayı İndir (10.1 MB) verified_user

Ülkemizde yaşanan yasaklardan dolayı bir çok VPN servisi Türkiye’ye daha çok yatırım yapmaya başladı. Bunun başında Betternet geliyor.

En hızlı VPN sunucularına basit bir tıklamayla bağlanabilirsiniz. “Bağlan” düğmesini tıklayın ve Betternet’i sınırsız süre kullanın. Engellenen tüm web sitelerinin blokajını kaldırabilir ve web’de gezinirken gizliliğinizi koruyabilirsiniz.

Engellenen web sitelerine erişim

Betternet Windows, iOS, Mac OS ve Android VPN ile engellenen web sitelerinin tümü, Chrome web tarayıcınızdan erişilebilir hale gelir. YouTube, Facebook ve Twitter’a her yere erişebilirsiniz. Hükümet tarafından engellenen tüm sosyal ağları ve haber sitelerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En hızlı sunuculara bağlanın

Betternet’e bağlandığınızda, en iyi bağlantı deneyimi için otomatik olarak en yakın sunucuyu bulur. En hızlı sunucuyla bağlantı kurarak İnternet hızınız daha kararlı ve artık yavaş bağlantı konusunda endişelenmenize gerek olmamalı.

betternet-vpn

Çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruyun

Anonim ve güvenli web’de sörf yapmak, bir çevrimiçi kullanıcı için en önemli şeylerden biridir. Betternet Windows VPN ile verileriniz ve kişisel bilgileriniz web’de güvence altındadır ve kimse Internet’deki etkinliğinizi izleyemez. Hackerlardan korkmadan kamu Wi-fi’yi güvenle kullanabilirsiniz.

Coğrafi sınırlamalı ve engellenen kanallara erişin

Seyahate çıkıyor ve en sevdiğiniz TV şovlarını, spor kanallarını ve filmleri izlemek istiyor olabilirsiniz veya müzik akışı uygulamalarında en sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Windows için Betternet VPN ile Netflix, Pandora, Beats 1, BBC iPlayer ve diğer pek çok web sitesine erişebilirsiniz.

Yazıya cevap yazabilmek için giriş yap veya üye ol.

Ana sayfa > Programlar > Betternet – Ücretsiz VPN Servisi