Football Manager 2017 – Futbol Menajerliği Oyunu

date_range 9 ay önce
folder Linux
folder Mac
folder Oyunlar
folder Programlar
folder Windows
Program Bilgileri
İnceleme: Football Manager 2017 – Futbol Menajerliği Oyunu 8/10 101
Boyut: 3 GB
Dil: Türkçe
Sürüm: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows, MAC, Linux
İndirilme Sayısı: 101
Football Manager 2017 – Futbol Menajerliği Oyunu
Football Manager 2017 – Futbol Menajerliği Oyunu
info_outline Ücretli file_download Dosyayı İndir (3 GB) verified_user

Bugüne kadarki en gerçekçi ve en sürükleyici futbol menajerliği oyunu olan Football Manager 2017’de en sevdiğiniz futbol takımını kontrol edin. Gerçek hayatta futbol menajerliği yapmaya en yakın deneyim bu!

Yönetilecek 2500’ün üzerinde gerçek kulüp ve sözleşme imzalanacak 500.000’in üzerinde futbolcu ve kadro ile birlikte Football Manager 2017, sizleri canlı, nefes alan bir futbol menajerliği dünyasının merkezine taşıyor.

Transferler tamamen sizin kontrolünüzde olacak ve kimin oynayıp kimin yedek kalacağına siz karar vereceksiniz. Taktikler, takım konuşmaları ve saha kenarı talimatları üzerinde tam kontrol sahibi olacak ve beğenilen 3D maç motorumuz ile maçı canlı olarak izleyeceksiniz. Ayrıca, gerçek futbol medyasıyla ilgilenecek, oyuncu memnuniyetiyle ilgili problemleri çözeceksiniz ve kurul her hareketinizi izleyecek.

football_manager_release_date

Football Manager 2017 için Steam üzerinden ön sipariş veren oyun severler Football Manager Touch 2017’yi (PC, Mac veya Linux) kazanacaklar ve ön siparişinize karşılık teşekkür niyetiyle, “Yönetim kurulunu geçersiz kıl”, “Kovma yok”, “Tüm iş başvuruları”, “Milli takım yönetimi” ve oyunun “Mücadele” modunda oynanacak olan 3 yeni görevden oluşan Touch için ücretsiz olarak indirilebilir olan çeşitli içeriğin de sahibi olacaksınız. Touch’ta, yönetim için daha akıcı olan “transferler ve taktikler” yöntemi kullanılır ve bağımsız bir oyun olarak ayrı halde satın alınabilir.

Buna ek olarak, resmi piyasaya çıkış tarihinden yaklaşık iki hafta önce oyunun tamamen oynanabilir “Beta” sürümüne erişim de kazanacaksınız. Beta sürümünde başlanan tek oyunculu kariyerlere oyunun tam sürümünde devam edilebilecektir.

Yönetici İncelemesi

SEGA uzun zamandır bu işlerde. Crazy Taxi gibi serinin de bir yapımcısı, ayrıca çok uzun zamandır FM serisi (Football Manager) serisini yapıyor. Her sene çıkan oyunları oldukça talep ediliyor. Daha önce FM 15’i oynamış birisi olarak gayet güzel bir oyun ve çok gerçekçi.

Özellikle oyunun en güzel yanı, oyunda kötü bir takıma girip yükselerek dünyanın en iyisi olabilirsiniz. Fakat bu o kadarda kolay değil. Ancak iyi bir taktik ve kaynakları doğru kullanım yöntemi ile istediğinizi yapabilirsiniz.

Strateji ve futbolu sevenlerin ilgileneceği bir oyun olacaktır.

Yazıya cevap yazabilmek için giriş yap veya üye ol.

Ana sayfa > Oyunlar > Football Manager 2017 – Futbol Menajerliği Oyunu