Minecraft Pocket Edition – Son Sürüm Güncel İndir

date_range 10 ay önce
folder Android
folder iOS
folder Mobil
folder Programlar
Program Bilgileri
İnceleme: Minecraft Pocket Edition – Son Sürüm Güncel İndir 10/10 116
Boyut: Değişken
Dil: Türkçe
Sürüm: Pocket Edition
İşletim Sistemi: Android, iOS, Windows Phone
İndirilme Sayısı: 116
Minecraft Pocket Edition – Son Sürüm Güncel İndir
Minecraft Pocket Edition – Son Sürüm Güncel İndir
info_outline Ücretli file_download Dosyayı İndir (Değişken) verified_user

Minecraft Nedir?

Minecraft ilk önce Mojang tarafından yapılmış, daha sonra da Microsoft’a satılmış bir oyundur. Microsoft bünyesinde barındırdığı bu şirket ile epey yol kat etmiş, oyun dünya çapında bir numara olmuştur. Windows – Windows Phone, MacOS, iOS ve Android işletim sistemlerinde de epey tutmuş ve yüksek satış oranlarına ulaşmıştır.

Minecraft Pocket Edition ise, mobil aygıtlar için tasarlanmış küçük bir oyundur. Online özelliği ile aynı Lan’da oynayan arkadaşlarınızda sorunsuz oynayabilir ve mobilde dünyanızı çok ilerilere taşıyabilirsiniz. Minecraft, bloklar ile dünya yaratmanızı sağlayan ve hayal gücünüzü en ileride kullanabileceğiniz bir oyun olarak oyun marketlerinde yerini almış bulunuyor.

Nasıl Kurulum Yapılır?

Minecraft Nasıl Kurulur? sorusuna cevap verecek olursak, oyunun kurulumu kolaydır. Fakat oyun ücretlidir. Oyunu ücretli olarak alırsanız, Google Play, iOS yada Windows Phone üzerinden otomatik olarak kurabilirsiniz. Fakat ben illegal yollardan indirip kurarım derseniz, o konuda yardımcı olamayız. Çünkü hem virüs içerebilir, virüs içermese bile sorunlar yaratabilir.

minecraftpe

Ücretli midir?

Evet, Minecraft ücretlidir ve telefonunuzun işletim sistemine göre satın alabilirsiniz. Ücretli kurulumdan sonra güncellemeler otomatik olarak gelmektedir. Tabii ki ücretsiz olarak korsan yöntemi ile de rahatlıkla oynayabilirsiniz, fakat biz ücretli olan versiyonuna yönlendireceğiz.

Güvenli mi, Virüslü mü?

Hayır, ücretli olduğu için Microsoft’a güvenebilir ve parasını verip indirebilirsiniz. Telefonunuzda sorun yaratmaz. Ama ücretsiz versiyonu için aynı şeyi söylememiz zor.

Son İnceleme

Oyunu oynadığımda gerçekten beğenmiştim. Pek bilgisayarda oynamazdım, fakat telefonda oynadığımda gerçekten güzel şeyler yaptım. Mesela uzun bir tren yolu yapmış, suyun dibinden geçerken cam falan koymuştum. Arkadaşlarımla da oynarken zevk almıştım tabii. Ama uzun süre oynayınca insan sıkılabiliyor gerçekten. Oyunun kitlesi daha çok çocuklar olsa bile büyük kesimler de oynamayı seviyor.

Yazıya cevap yazabilmek için giriş yap veya üye ol.

Ana sayfa > Mobil > Minecraft Pocket Edition – Son Sürüm Güncel İndir