Gizlilik Sözleşmesi – Yasal Bilgilendirme

Sitemize eklenen çoğu içerik kullanıcılar tarafından eklenmektedir. Web sitemizde bulunan programlar sunucumuzda barındırılmamaktadır. Yayımcı firmanın web sitesinden güvenli bir şekilde dosya indirmeniz için yönlendirme yapılır.

Sitemiz, 5651 sayılı yasa ile tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu yasa kapsamında, iniyo.net site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Tüm sorumluluk paylaşımı yapan kullanıcı üzerinedir.

Telif haklarına aykırı olduğu düşünülen programların veya içeriklerin sahipleri veya meslek birlikleri bize admin[at]iniyo.net e-posta adresi ile ulaşımı mümkündür. 14 gün içerisinde kontrol edilip geri dönüşler sağlanır.

İndirecekleriniz web sitemiz üzerinden verilen bağlantı sonucunda oluşmaktadır. Sunucularımızda barındırmamakla birlikte indireceğiniz tüm dosyaların sorumluluğu size aittir. Virüs taraması yapmadan dosyayı çalıştırmanız tavsiye edilmez.

Ayrıca bazı haberlerimiz tarafımızca değil kullanıcılara sunulan haberlerden alıntı yapılarak alınmıştır.

Hakkımızda ve İletişim

iniyo.net, program indirme, uygulama indirme ve blog yazıları gibi hizmet veren bir web sitesidir. Bir yazı ile alakalı sorununuz varsa, lütfen sorununuzu yazıya yorum yapma biçiminde bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bize ulaşmak için admin [at] iniyo.net e-posta adresini veya iletişim sayfasını kullanabilirsiniz. 14 gün içinde kontrol edilir ve geri dönüş sağlanır.

FOR English

Contact us: admin[at]iniyo.net control periods are the 14 days.