Google Allo iOS

date_range 9 ay önce
folder iOS
folder Mobil
folder Programlar
Program Bilgileri
İnceleme: Google Allo iOS 10/10 103
Boyut: 81 MB
Dil: İngilizce
Sürüm: 1.1
İşletim Sistemi: iOS 9.1 ve üstü
İndirilme Sayısı: 103
Google Allo iOS
Google Allo iOS
info_outline Ücretsiz file_download Dosyayı İndir (81 MB) verified_user

WhatsApp’a bu kadar alışmışken, Google oldukça ileri düzey bir konuşma sistemi çıkardı. “Google Allo” denen bu sistem ile daha önce görmediğiniz özelliklere kavuşacaksınız.

Google Allo, mesajlaşma uygulaması olarak Android ve iOS marketlerde yerini aldı. Peki Neler Yapılır?

Akıllı mesajlaşma uygulaması Google Allo’yla daha fazlaca şey açıklayın, daha fazlaca şey yapın. Çıkartmalar, doodle’lar, KOCAMAN emojiler ve yazdıklarınızla kendinizi daha iyi ifade edin. Allo, yanında Google Asistan’ın önizleme sürümünü de getiriyor.

google-io-allo-header-0001

Mürekkep
Gönderdiğiniz fotoğraflara doodle yada makale ilave ederek yaratıcılığınızı gösterin.

Çıkartmalar
Kimi zaman yalnız bir çıkartma her şeyi anlatır. Google Allo’daki çıkartmalar, dünyanın değişik yerlerinden bağımsız sanatçı ve stüdyolar tarafınca tasarlanmıştır.

BAĞIRIN yada fısıldayın
Artık kendinizi ifade etmek için BÜYÜK HARFLERLE yazmanıza gerek yok. Rahat bir kaydırma hareketiyle düşüncelerinizi daha yüksek yada daha alçak bir sesle ifade edin.

Akıllı Cevap
Mesajları tek bir kelime yazmadan yanıtlayın. Tarzınızı, yazdığınız mesajlardan öğrenen Akıllı Cevap, bildiri ve fotoğraflara cevap vereceğiniz süre gene sizin tarzınızda önerilerde bulunur.

Google asistanınızla tanışın
Merak ettiklerinizi bulmak ve arkadaşlarınızla plan yapmak için mesajlaşmanızı bölmeye gerek yok. @google yazdığınızda Asistanınız desteğe hazır.

Gizli saklı mod
Mesajlarınızı uçtan uca şifrelemeyle gönderin, hususi bildirimlerle mesajlaşmalarınızı daha gizli saklı hale getirin ve belirli bir sürenin sonunda silinen mesajlar yardımıyla görünme süresini siz belirleyin.

Yazıya cevap yazabilmek için giriş yap veya üye ol.

Ana sayfa > iOS > Google Allo iOS