Asphalt Xtreme APK – Android Yarış Oyunu

date_range 7 ay önce
folder Android
folder Mobil
folder Programlar
Program Bilgileri
İnceleme: Asphalt Xtreme APK – Android Yarış Oyunu 9/10 129
Boyut: 900 MB
Dil: Türkçe
Sürüm: Son Sürüm APK
İşletim Sistemi: Android 4 ve üstü
İndirilme Sayısı: 129
Asphalt Xtreme APK – Android Yarış Oyunu
Asphalt Xtreme APK – Android Yarış Oyunu
info_outline Ücretsiz file_download Dosyayı İndir (900 MB) verified_user

Cep telefonları olduğu sürece Asphalt yarış serisi devam ediyor. Serinin şimdi 12. yılındayız ve en yeni çıkmış olan Asphalt Xtreme ile devam ediyoruz. Ve bu hem iyi hem de kötü bir şey, çünkü hızlı arabalar ve ilginç ortamlar ile hâlâ eğlenceli bir yarışçı iken, bazı tasarım kararları geçmişte sıkışmış durumda.

Asphalt Xtreme, oynayabileceğiniz basit bir yarış oyunu. Bir araba seçersiniz, çok hızlı ilerletmeniz ve yönlendirmeniz gerekir. Direksiyon, telefonunuzu veya tabletinizi fiziksel olarak sola veya sağa hareket ettirerek, özellikle rahatsız edici köşelerde gezinmenizi sağlayan kabarık eğimlerle ele alınır. Ekranın sol tarafına dokunarak frenleri tutabilir ve sağ tarafın hızlı bir dokunuşuyla nitroyu etkinleştirebilirsiniz.

asphalt-xtreme-review-ios-screen-2

Nitro kullanmak için biraz strateji gerektirir – küçük bir destek kullanmayı seçebilir ya da bir seferde üç artırıcı kullanabilir ya da artırmalarınızı nitrojen sürümü için zincirle zincirleyebilirsiniz.

Hepsi oldukça basit şeyler ve gerçekten çok eğlenceli. Gürültülü, hırpalanmış bir arazide parlak ortamlar patlatmak son derece eğlenceli.

Yazıya cevap yazabilmek için giriş yap veya üye ol.

Ana sayfa > Android > Asphalt Xtreme APK – Android Yarış Oyunu